טיסות לאורלנדו
Amit

אחד היעדים המועדפים לטיול משפחות בארהב הוא אורלנדו שבפלורידה. אם אתם מחפשים פעילות מהנה לכל המשפחה מומלץ להשתתף בארוחת ערב הכוללת גם מופע בידורי. ארוחות כאלה נמשכות כשעתיים ומתרחשות סביב במה עצומה שעליה מתקיימת הופעה מרהיבה, עם שפע של אפקטים, תלבושות נוצצות , ריקודים ולהטוטים, שירה ועשרות שחקנים. כל מופע מתמקד בנושא מסוים כדוגמת ימי הביניים, פיראטים או המערב הפרוע, ואילו האוכל בהופעות אלו משובח ומוגש על ידי מלצרים בתלבושת הנושא.

טיסות זולות לאורלנדו לחופשה משעשעת

הרבה משפחות מחפשות מקום מרגש, שיספק חופשה משפחתית שתרצה את כולם. חלק לא קטן מהן מוצאות את עצמן עושות השוואת מחירים כדי למצוא טיסות זולות לאורלנדו. ומה הפלא? לריכוז הפארקים שיש לאורלנדו להציע אין תחרות. ולא רק הפארקים המוכרים יותר של דיסני. גם המתחרים שלהם כמו אי ההרפתקאות שהוקם לא מזמן ויש בו אטרקציה ייחודית השאובה היישר מספרי הארי פוטר: "הוגסמיד" או עיר הקסמים. גם ליוניברסל סטודיו השכן יש רכבות הרים מטורפות שכל בן נוער טיפוסי ישמח לנסות. וכמובן פארק המים wet &wild.

העולים על טיסות לאורלנדו עם הילדים מתקשים להוציא אותם מדיסני וורלד

הראשון שיפתח סטארט אפ של טיסות לאורלנדו לילדים בלבד, יהיה מיליונר כמעט מידית. הדיילות צריכות להיות קצת יותר אימהיות מהסטנדרט המקובל, אבל לא תהיה להן עבודה רבה יותר מהרגיל, כי רוב האוכלוסייה הצעירה לא תבחין בהן בתוך עולם האגדה. נכון להיום אתם אמורים להצטרף לילדיכם, ואולי תצליחו לשלוף אותם מתוך המולת פארקי השעשועים ליום רגוע באגם אאולה, הנמצא בלב העיר, לטיול שקט כשלידכם שוחים ברבורים, ולפיקניק על המדשאות העצומות, בצל העצים. הפארק הזה פתוח עד חצות הלילה, כך שאתם יכולים לבחור כל שעה כדי לנקות בו את הראש.

עדיף להגיע לאורלנדו עם טיסות מניו יורק

טיסות לאורלנדו אינן ישירות. עדיפות ראשונה היא להגיע לניו יורק ומשם להמשיך, אך לפעמים יהיה יותר זול לעשות זאת דווקא דרך אירופה. קרוב לוודאי שפניכם מועדות בעצם לדיסניוורלד, ולא לעיר עצמה. אתם לא לבד, רוב האנשים שיחלקו איתכם את המטוס נוסעים לאגדה. חלק קטן מאוד מתכוון להישאר מציאותי בעיר שמאפשרת לנטוש כל כך בקלות את החיים הרגילים. ובכל זאת, המלצה קטנה על מקום אחר. מבשלת בירה אורגנית, שליד תחנת הרכבת המרכזית. הטעימות והסיור עליהם.

חוץ מדיסני וורלד יש עוד סיבות להגיע עם טיסה לאורלנדו

טיסות לאורלנדו שבמדינת פלורידה יביאו אתכם אל עיר אמריקאית גדולה, הנהנית בעשורים האחרונים מפריחה תיירותית בזכות מתחם דיסניוורלד המושך אליו משפחות מכל רחבי תבל. אולם בעיר הדרומית יש עוד הרבה מה לראות ולעשות, כולל אטרקציות מפתיעות שיבדרו את הילדים. תחום המסעדות הוא דוגמא נאה לכך, שכן ישנן לא מעט מסעדות בעיר המציעות ארוחה חווייתית סביב נושא מרגש, והדבר נפוץ מאוד בערים הגדולות של ארצות הברית. למשל, ישנן מסעדות בעיר שהנושא המרכזי שלהן הוא חלליות וחייזרים, עם ציורים ופסלים, קולות מוזרים ומלצרים המסתובבים בלבוש שלא מהעולם הזה.

טיסות לאורלנדו לדיסני וורלד

קצת מחוץ לעיר הוקם עולם חלופי, כולו אגדות ודמויות מצוירות, גלגלי ענק ורכבות הרים. יש בו אוכל ואפילו מקומות להתאכסן בהם -עם כסף מהעולם המוכר, רוצים? יש הרבה טיסות לשם. בטח כבר הבנתם- טיסות לארה"ב לאורלנדו,  דיסני וורלד נתן לאורלנדו מה ששום דבר קודם לא עשה. הוא הפך אותה לאתר עליה לרגל. אפילו לעיוורים יש יכולת ליהנות במתחם הזה, כי הכינו למענם עזרים. ולחרשים יש בכל מקום בו צריך לשמוע, מישהו שיתרגם להם לשפת הסימנים. חשבו על הכל ועל כולם. ובגלל שזה לגמרי אמריקאי זה מאוד גדול.

טיסות לאורלנדו

מזג האוויר באורלנדו מאפשר לצאת לחופשה לשם בכל זמן. טיסות לארה"ב לאורלנדו הן בעצם טיסות של ילדים, ולא משנה מה שנת הלידה שלהם. לאורלנדו מגיעים כדי להיות בלונה פארק. היא עלתה על מפת התיירות העולמית מאז הוקם, על שטחי ביצות שלאף אחד לא היה עניין בהם,קצת מחוץ לעיר,  דיסני וורלד, והנספחים אליו כמו יוניברסל סטודיו. מתאימה מאוד לטיול משפחות. אורך התורים במתקנים גדול במיוחד בחגים, ואולי כדאי להגיע כשיתר העולם עסוק. תהיו מוכנים מבחינת כושר- העולם הזה משתרע על יותר ממאה אלף דונם.

כתיבת תגובה