טיסות לארגנטינה
avivmanor88

לארגנטינה פנים רבות. ארץ הטנגו, ארצו של בורחס הנפלא, ושל צ´ה גווריה המהפכן. ארץ בה סטייק הוא ארוחה סטנדרטית, ויין זורם בשפע. טיסות לארגנטינה מגיעות לבואנוס אייריס, עיר הבירה בפועל. משם תוכלו להמשיך לקורדובה – הבירה הקולוניאלית, שלרגלי הרי סיירה צ´יקה. אם אתם מעוניינים בטרקים בהרי האנדים זו יכולה להיות נקודת מוצא. ברילוצ´ה היא תחנה נוספת שחובה לעבור בה. עיירה כפרית המתמחה בשוקולד וגלידה. וכמובן אל קלפטה – השער אל הקרחונים. קיימות טיסות מבואנוס איירס לחלק מהערים.

טיסות זולות לארגנטינה כדאי להזמין בימים אלה

טיסות זולות לארגנטינה מביאות אתכם, לאחר הרבה שעות בדרכים, לאחת הארצות הגדולות והמופלאות בעולם. בקיץ אין שום בעיה לטייל לכל אורכה, חוץ מבעית זמן. בחורף, בדרום, הנושק לאנטרקטיקה, כמעט ואין מטיילים, הערים והכפרים נראים ריקים אפילו מתושבי המקום ומי שנשאר ישמח מאוד לראות אתכם, ויארח אתכם מאוד בזול, אבל קחו בחשבון ששעות האור מועטות. יוצאת מין הכלל היא ברילוצה, שהופכת לעיירת סקי, מהטובות שיש, וממשיכה, לאורך כל השנה לארח תיירים ומטיילים מכל העולם.

לא רק צעירים מחפשים טיסות זולות לארגנטינה

בעבר, טיסות לדרום אמריקה היו מנת חלקם של הצעירים בלבד.  כל מי שסיים את השירות הצבאי שלו, חסך קצת כסף ועף לחלק המרתק יותר של יבשת אמריקה. אך בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה, ההולכת וגדלה, של דרישה לחלק זה של כדור הארץ  בכל הגילאים, החל מזוגות צעירים, משפחות שלמות וכלה במבוגרים, מכיוון שכיום ברור לכולם שיש פה פוטנציאל גדול לאטרקציות ומקומות מופלאים, אשר מתאימים לכל הגילאים. זה לא שקשישים יתחילו לעשות טרקים, אבל טיסות זולות לארגנטינה, וחופשה בבואנוס איירס, או סלבדור באהיה בברזיל הן ערים ללא גיל.

למפלי האיגואסו עם טיסות זולות של איבריה לארגנטינה

טיסות לארגנטינה יביאו אתכם אל המדינה השנייה בגודלה בתת היבשת, לאחר ברזיל, ואחת הארצות היפות בעולם. למי שמעוניין לעלות מאזור בואנוס איירס צפונה ומזרחה לכיוון ברזיל, כדאי מאוד לשלב ביקור במפלי האיגואסו המפורסמים, שהינם מהגדולים והמפוארים בעולם. הביקור במפלים עשוי לארוך מספר שעות בלבד, אך ניתן גם לצאת לטיול ביערות הסמוכים ולהאריך את השהייה בעיירת הגבול פוארטו דה איגואסו. משם ניתן לעבור את הגבול ולהמשיך אל פוז דה איגואסו הברזילאית. שתי העיירות מציעות מגוון רחב של בתי הארחה המופעלים על ידי התושבים האדיבים.

לארגנטינה דרך מדריד עם טיסות של חברת התעופה איבריה

ביבשת הדרומית ישנן 12 מדינות, שהמפורסמות שביניהן מבחינה תיירותית ומבחינות אחרות, הן: ארגנטינה, ברזיל, צילה, פרו, בוליביה, אקוודור וקולומביה. המדינה הגדולה ביותר ביבשת, הן מבחינת שטחה והן מבחינת אוכלוסייתה, היא ברזיל. התרבות הלטינית המיוחדת במדינות דרום אמריקה התפתחה כתוצאה משילוב של תרבויות שונות, ובעיקר מסורות אינדיאניות מקומיות והשפעות אירופאיות חזקות. במדינות בהן היה נהוג סחר בעבדים, כדוגמת ברזיל, ישנן גם מסורות אפריקאיות מרשימות. טיסות זולות לדרום אמריקה, עם כרטיס פתוח, או לחופשה קצרה יחסית, הן תמיד חוויה לכל החושים, וטיול שתזכרו לנצח. לארגנטינה תגיעו בזול עם חברת התעופה איבריה Iberia, העוצרת לחניית ביניים קצרה במדריד.

בואנוס איירס

מאז הגיעו האירופאים הראשונים לארגנטינה, שהיו ספרדים במקרה הזה, נרדפו האינדיאנים המקומיים ונטבחו בצורה קיצונית אפילו בהשוואה למדינות שכנות בדרום אמריקה. ומאז ועד היום הושג מבנה חברתי בו רוב האוכלוסיה הם לבנים, בני מהגרים, והאינדיאנים שהיו ילידי הארץ הינם מיעוט. במדינה בה חונטות צבאיות שלטו זמן רב התבססה הדמוקרטיה לראשונה רק בשנות השמונים. הארכיטקטורה והתרבות במדינה מעידות על אופיה האירופאי למעשה. טיסות לדרום אמריקה לארגנטינה אינן טיסות ישירות, ונוחתות בבואנוס איירס הבירה.

כתיבת תגובה