טיסות לניו זילנד
elaela

טיסות לניו זילנד נוחתות באוקלנד או בקרייסצ´רצ´. טיסות רבות מגיעות למקום, והתיירות מכלכלת יפה את ניו זילנד.  היא נשארה מעוז השפיות האחרון של האדם הלבן. האירופאים שהגיעו לאי מעולם לא פגעו במאורים שהיו בו לפניהם. אינטגרציה אמיתית ויחידה במינה. וגם היום כשכל העולם עסוק מסביב לשעון, תמצאו שהאנשים בניו זילנד לא מתכוונים להשתגע. וכל זה למרות שזו ארץ הבנג´י ועוד מיני ספורט קיצוניים, שתוכלו להתנסות בהם אם יש לכם אומץ. ואם אומץ- לפני שאתם שוכרים, או קונים, רכב- תזכרו שנוהגים בצד שמאל!

לניו זילנד מגיעים עם טיסות מאוסטרליה או מארצות המזרח הרחוק

עם טיסות לניו זילנד תגיעו למדינה משגעת ביופייה, המתהדרת בשטחים טבעיים עצומים שרבים מהם מוכרזים כמוגנים. הפארק הגדול ביותר מבין ארבעה עשר הפארקים הלאומיים במדינה מכונה פיורדלנד, על שם הפיורדים המרהיבים שנוצרו בו במהלך מאות אלפי שנים של שקיעת קרחונים. פארק פיורדלנד מאופיין באגמים נרחבים ובמצוקים תלולים המקשים על הטיול בו, ואולם קיימים מספר מסלולי הליכה יפהפיים וכן אפשרות לסיורים בסירות או באווירונים קטנים. כמו כן, בינות לאגמים ישנם מספר איים קטנים שעליהם צמחייה וחי יוצאי דופן, שחלק מהם נדירים ביותר.

לניו זילנד כדאי להגיע אפילו עם טיסות יקרות

מרבית טיסות התיירות לניו זילנד יוצאות מאוסטרליה, המהווה נקודת עצירה שכיחה מאוד, וכן ממספר יעדים בארצות הברית, באירופה ובמזרח הרחוק. ארץ הקיווי ידועה בעולם כולו כגן עדן למטיילים בזכות היצע עצום של נופי ואטרקציות טבעיות. במדינה זו ניתן לעשות טרקים ארוכים בפארקים הלאומיים לצד הרי געש וגייזרים פעילים, לשוט בנהרות שוצפים, לישון בבקתות בתוך יערות עבותים, וגם לצלול בין שוניות אלמוגים צבעוניות. צפיפות האוכלוסין הנמוכה במדינה תורמת לשמירה על בתוליות האזורים הטבעיים, ובנוסף לכך מצטיינת האוכלוסייה המקומית בתודעה סביבתית מפותחת.

לארץ משכנם של האלים תגיעו עם טיסות לניו זילנד

טיסות לניו זילנד יביאו אתכם לגו עדן עלי אדמות. האגדות המקומיות מספרות שאיים מדהימים אלו נוצרו  בעקבות פרשיית אהבים סוערת בין אל השמים לאלת האדמה. אל הגשם התנגד לסיפור אהבה זה והפריד את צמד האוהבים לנצח. עקב כך בכה אל השמים ללא הפסק ולכן חבל ארץ זה מבורך בשפע של גשמים, ואילו עיצבונה של אלת האדמה הפך לערפילים המכסים את יערות הארץ. זאת בנוסף לניסיונותיה הנואשים להגיע אל אהובה שבמרומים בעזרת הרים עצומים שמנסים לגעת בשמים. כאשר תטיילו בחבל ארץ קסום זה תיווכחו לגלות שהמקום אכן ראוי להיות משכנם של אלים.

למגיעים עם טיסות לניו זילנד מחכה בין היתר גם הרפתקה קולינרית

במסגרת ההתפתחות הקולינרית בעולם, גם טיסות לניו זילנד עשויות להפתיע אתכם עם טעמים אחרים. אי אפשר להכחיש את השורשים האנגלים שיש לארץ זו, מה שבהחלט יכול ללמד אותנו שבעבר לא הצטיינו כאן בבישול. אבל המהפכה הגיעה גם לכאן, וטלה הוא כבר לא המנה היחידה המוגשת. המהגרים הרבים שהגיעו לבירה אוקלנד מכל העולם הביאו איתם חידושים והמצאות שהופכות את המטבח ליצירתי במיוחד. להרפתקנים שאוהבים אוכל מקומי כדאי לטעום מאכלים מאורים בכרייסטצרץ או בעיירת מעיינות המרפא רוטורואה.

טיול בניו זילנד לא מחייב טיול לאוסטרליה

טיסות לניו זילנד הפכו מבוקשות מאוד בשנים האחרונות על התייר הישראלי, ובעיקר על המטיילים הצעירים שלאחר השירות הצבאי, המשלבים לרוב את הנסיעה עם טיול באוסטרליה. אך גם ללא אחותה הגדולה, לניו זילנד יש בהחלט מה להציע ובעיקר בתחום שמורות הטבע, הנופים וזני החיות הייחודיים. למעשה, כשליש משטח המדינה מוגדר כשטח מוגן מסיבות שונות, כאשר הגדול מבין הגנים הלאומיים היא פארק פיורדלנד הנחשב לאחד מן היפים והגדולים בעולם. ישנן מספר חברות תעופה המציעות טיסות לארץ זו, אשר מרביתן מבצעות עצירות קישור בדרום מזרח אסיה, ולמצטרפים אליהן מובטחת חוויית טבע עוצר נשימה בארץ מופלאה זו.

טיסה לניו זילנד

איך שהוא זה תמיד הולך יחד: טיסות לניו זילנד מתחברות אוטומטית לטייל הישראלי עם טיסות לאוסטרליה. אם אתם כבר באוסטרליה לא "תקפצו" לניו זילנד?? אחרי כל כך הרבה טיסות לא תיקחו עוד אחת קרובה? ואחרי שנודע לכולם שהוביטים הם תושבי ניו זילנד, איך תחמיצו אותם? הרי הם רק שם. הנופים עוצרי הנשימה הם תפאורה מדהימה לסרט. לא בכדי השתמשו בה. האדם, ובעיקר מהסוג הלבן, לא נמצא מספיק זמן בניו זילנד ולכן לא הצליח לקלקל אותה. ארץ באמת מנותקת משאר העולם, ולכן נוחה וידידותית לתיירים, אך בעיקר לתושביה מכל הצבעים.

כתיבת תגובה