טיסות לצ´ילה
avivmanor88

רוב המטיילים הרוכשים כרטיסי טיסה לצ´ילה מתכננים טראקים בטבע במדינת ההרים,  או רפטינג באחד הנהרות הרבים העוברים בה, או אפילו טיפוס על פסגות מושלגות. אך לצ´ילה יש גם הרבה שבטים אתניים מרתקים שניתן לפגוש. החל משבט המפוצ´ה הלבושים כאילו הם בוקרים שיצאו עכשיו ממערבון ומתגוררים באזור האגמים. או בני שבט הלפקוואנצ´ה החיים לחופו של האוקיינוס השקט והתקיימו בעבר מאצות מיוחדות בשם cocabayuyu, אך עברו לדייג וחקלאות. וכמובן שבט הפהונצ´ה שבנהר ביו ביו.

למגיעים עם טיסות לצילה יש שמורות טבע נהדרות לטייל בהן

כרטיסים זולים  לצילה ניתן לקנות באתר, כאשר לרוב תהיינה לכם טיסות המשך עם תחנות ביניים באירופה או ארה"ב. ניתן להגיע גם ליעד אחר בדרום אמריקה ומשם להמשיך לצילה וכך להוזיל את המחיר. בפארקים הרבים שבפטגוניה, כדוגמת טורס דל פאינה, תמצאו אפשרויות לינה זולות למדי בבתי הארחה מקומיים, אשר בהם חוברים מטיילים מכל רחבי תבל לשיחות מעניינות, לטיולים משותפים ולארוחות חמות משובבות נפש.

טיסות לצילה נוחתות בסנטיאגו

טיסות בינלאומיות לצילה נוחתות בעיר הבירה, סנטיאגו, המהווה את המרכז השלטוני, התרבותי והמסחרי של המדינה. שמה של הארץ היפה כבר מזמן יצא למרחוק כאשר מטיילים ותרמילאים שבו ממנה וסיפרו על נפלאות הטבע הפראי. בעיר הבירה ישנם לא מעט בתי מלון איכותיים אך מרבית אוכלוסיית המטיילים מתארחת בתי הארחה זולים למדי, הבנויים לרוב סביב חצר מרכזית. חצר זו מקנה את האפשרות להיתקל בעוד מטיילים מישראל ומארצות אחרות, לשוחח ואפילו לתכנן את המשך הטיול במשותף. אגב, אם נהניתם מבית ההארחה, אל תשכחו לציין זאת בספר האורחים שכן במדינות דרום אמריקה נודעת לעניין חשיבות מרובה.

לתחילת הטיול במדינות האנדיות קחו טיסה לצילה

רבים מן הישראלים שמטיילים בדרום אמריקה אינם מסתפקים בארץ אחת אלא תרים מספר מדינות בטיול אחד. אחד המסלולים הנפוצים הוא לעלות על טיסות לצילה הדרומית, וממנה להמשיך צפונה לבוליביה והמדינות האנדיות, או מזרחה לארגנטינה. הנחיתה בסנטיאגו הבירה מעניקה למטייל הזדמנות להיפגש לראשונה עם אורח החיים הדרום אמריקאי ועם האוכלוסייה המקומית, אך יש לקחת בחשבון שהסגנון והתרבות במדינה שונים למדי ממה שתפגשו בארצות אחרות. למעשה, מדובר במדינה מודרנית לכל דבר, והדבר ניכר היטב במרכזי הקניות ההומים שבבירה, בבתי הקולנוע ובפסטיבלים הנערכים בה מעת לעת.

כדאי להגיע לצילה עם טיסות מאחת ממדינות דרום אמריקה

טיסות וטיולים לצילה הופכים להיות יותר ויותר פופולריים בקרב ישראלים רבים אשר גילו את המדינה בשנים האחרונות. כרטיסי טיסה זולים לדרום אמריקה, מפגישים את התייר הישראלי עם נופיה המדהימים של הארץ ואתרי תיירות מהעת העתיקה, מפגשי תרבות וחוויה המשלבת בין מוזיקה לטינית ואוכל מקומי אותנטי. ישראלים מכל שכבת גיל יוכלו לבחור בין מסלולים המתאימים לגילאים שונים, אתרי נופש מרהיבים, טיולים אתגריים בגונגלים, חופים ידועים לגולשי הגלים, אתרי סקי ושמורות טבע שהפכו לשם דבר בקרב התרמילאים והמבוגרים ששוטפים את הארץ בעונות התיירות.

טרקים לכל המשפחה עם טיסות המשך לצילה

טיסות לצילה יפגישו את התייר עם מדינה ארוכה וצרה המציעה נופים עוצרי נשימה. מבט ממעוף הציפור גורם לרבים לשפשף עיניהם כלא מאמינים בפני נופי המדינה המשלבים בין חופים ומפרצים רבים, הרי געש מושלגים וקרחוני עד. הרי האנדים ויופיים הפראי מאפשרים לתיירים לצאת לטרקים בלב השמורות הרבות ולחוות נופים עוצרי נשימה ובלתי נשכחים. יש אפשרות לצאת לטרקים המתאימים לכל סוגי הגילאים וגם משפחות עם ילדים ימצאו מסלולים קלים יחסית. מי שמחפש אתגר יוכל לצאת לטרקים המשלבים טיפוס הרים, סנפלינג, רפטינג וטיולי אופניים ברמות שונות.

לאוהבים טיולים בטבע מחכה הפתעה בצילה

טיסות לסנטייגו דה צילה הבירה הן שער הכניסה לצילה.  ואין שום סיבה הגיונית לוותר על עליהן  אם אתם אוהבים לטייל במדינות מרתקות. למדינה מרהיבה זו 12 מחוזות, ובכל אחד מהם פלאי טבע שלא ראיתם מעודכם. במחוזות ה 9-10 נמצאים פארקים ושמורות שחובה להגיע אליהם, בהם צמחים נדירים כמו עצי האראוקריה והאלרסה, לצד חיות כמו פלמינגו, שקנאי, פומה, פיגווין, אריה ים ולוטרה. אל תחמיצו את שמורת הנהר ביו-ביו אותה הצילו ה"ירוקים" ובני שבט פהונצה, את שמורת טולהוקה הקטנה, ואת פארק קונגיגיו .

כתיבת תגובה