טיסות לקולומביה
avivmanor88

טיסות לקולומביה נוחתות בבוגוטה ולכן מטיילים רבים מתחילים את הטיול במדינה בעיר הבירה, מסיירים ברחובותיה הראשיים ומתרשמים מן המבנים והפסלים שניחנים בהשפעה קולוניאלית. לאחר מספר ימים בבוגוטה ממשיכים אל העיר קאלי. מדובר בעיר גדולה אשר בה אפשרויות לינה רבות, בתי קזינו ומועדונים, וכן נופים מקסימים בסביבת העיר שאליהם ניתן להגיע באמצעות אוטובוסים. מי שהגיע לקולומביה כחלק ממסע ארוך יותר בדרום אמריקה ימצא כי קאלי היא תחנה הכרחית למדי בדרך דרומה אל אקוודור.

סאן אוגוסטין בקולומביה – כדאי לטייל

טיסות לקולומביה מלאות תרמילאים ישראלים, הלוקחים טיסות מארצות דרום אמריקה שבהן התחילו את מסעם, לבוגוטה. קולומביה היא חלק שתמיד קיים במסלול שלהם. בדרום הארץ, בה אין כמעט תיירות בימים טרופים אלה, של גרילה וסמים, יש מקומות שכדאי לכם לראות, אם יש לכם אומץ. באזור סן אוגוסטין נמצאים פסלים, שחלקם חצובים בסלע, בתוך מתחם שנראה מקום פולחן ובית קברות כאחד. התרבות המסתורית שחייתה במקום נעלמה עוד לפני הכיבוש הספרדי, ורוב הפריטים שנמצאו מגיעים אלינו מהמאה ה-13.

טיול לבוגוטה

טיסות לבוגוטה לבירת קולומביה. העיר ממוקמת בגובה של מעל 2600 מטר מעל פני הים, מה שאומר שתמיד קריר, או קר. אחד הדברים הראשונים שמומלץ לראות אם הגעתם לבוגוטה הוא מוזיאון הזהב, בו תראו, פשוטו כמשמעו, הרבה זהב. מה שיגרום לכם ליתר תשומת לב לפערים הגדולים בין השכונות של העשירים, לבין משכנות העוני הרבים בעיר. כדי להפשיר אתם יכולים לרדת מההר הגבוה לעבר החופים. יש כפרים שלמים שהשפה המדוברת בהם היא עברית, לאור כמות התרמילאים השוהים בהם.

קצת מידע לפני טיול לקולומביה

לקולומביה לא הייתה מעולם אימפריה קדומה כמו האצטקים במקסיקו או האינקה בפרו. מאז היגרו דרכה ואליה תושבים מצפון אמריקה התבססו בה שבטים אחדים ששלטו באזור. בני מוייסקה, נאריניו, טאירונה וקימבאייה לא הותירו אחריהם ממצאים רבים חוץ מחפצי אומנות שונים, ואת "העיר האבודה" שהיא אחד הקומפלקסים העתיקים ביבשת. לעומת זאת עם טיסות לקולומביה תוכלו לראות שרידים לתקופת הכיבוש הספרדי בכל מקום. טיסות לבוגוטה הבירה כבר יבהירו לכם עד כמה העבר הספרדי היה ועדיין דומיננטי במדינה זו.

חופשה וטיול לקולומביה

טיסות לארצו של הסופר הגאון גבריאל גרסייה מרקס הן לא פחות מאשר טיסות לקולומביה. ואם אתם רוצים להבין יותר טוב את סיפוריו עליכם להגיע לעיר שלו, קרטחנה שלחופו של הים הקאריבי. ברחובותיה הצבעוניים של העיר מוכרים בעגלות רחוב מיצי פירות שונים, קפה קולומביאני ושרימפסים קטנים ברוטב חריף. הר געש מיניאטורי בגודל של 15 מ, העונה לשם טוטמו, מספק אמבט גופרית ובוץ בסגנון ים המלח, וממש לידו אגם מים מתוקים להתנקות, ובעיר העתיקה המון שווקים עמוסי כל טוב האופייניים לקולומביה.

בוגוטה קולומביה

רבים מהמטיילים מוותרים על הגעה לקולומביה במסלולם, ואין ספק שלמצבה החברתי הרבה בדבר. מעשי שוד ואלימות אכן קיימים כאן, אך לא הרבה יותר מאשר בברזיל, וכדאי לקחת פרט זה בחשבון. ואם בכל זאת החלטתם שלא לוותר ולכלול גם טיסות לקולומביה כחלק מטיולכם, לא תצטערו. טיסות בינלאומיות מגיעות לבירה בוגוטה. משם אפשר להצפין אל סנטה מרתה ופארק טיירונה שלחופי האוקיינוס הקאריבי, ולידם האי סאן אנדרס. נסיעה למרכז הארץ מציעה ערים עם היסטוריה כמו קאלי ומדגין. ואילו הדרום הוא יער גשם עצום.

כתיבת תגובה