טיסות לקמבודיה
rivus

קמבודיה היא מדינה תוססת וצעירה המהווה יעד תיירותי פופולארי. הארץ מציעה אטרקציות תיירותיות רבות לצד חיי לילה מהנים וחוויה קולינארית משובחת וייחודית. ניתן להזמין טיסות לקמבודיה שהינן סדירות או לבחור טיסות צ´רטר לקמבודיה וכך לחסוך בעלות. זו ארץ המציעה טיול בין מקדשים, עתיקות, נופים עוצרי נשימה, חופים מרהיבים ביופיים ותושבים מסבירי פנים עם חיוך שלא מש מעל פניהם. למרות ההיסטוריה עקובת הדם והעוני, שומרים אזרחי ארץ זו על שמחת חיים מדבקת.

לקמבודיה טיסות זולות יותר מתאילנד

טיסות לקמבודיה, כמו להרבה מדינות נוספות, משתלם מאוד לקנות בתאילנד. מדובר על טיסות קצרות מאוד, של שעה בערך, והמחירים מצחיקים. כבר עם הנחיתה מרגישים כי משהו טוב קורה לקמבודיה. ההתנערות שלה מהעבר ההרסני, וההשתלבות שלה במפת התיירות העולמית ממש נפלאה. שדות ההרג הפזורים בכל רחבי המדינה הם עדות מוחשית מאוד לסבל הרב שעבר עם זה, ולנו כיהודים קל להזדהות עם המראות והסיפורים הקשים של האתרים האלו, בהם ניתן להסתובב עם מדריך דובר אנגלית. קשה רגשית אבל אסור להחמיץ.

חופשה במדינה יפייפיה ושונה

טיסות לקמבודיה עולות לאחרונה שוב על המפה. לקמבודיה היסטוריה למודת סבל ומלחמות, והעוני שלה לעומת תאילנד השכנה מורגש מיד. וזה בדיוק מה שהופך טיולים אליה לאטרקטיביים. מדינה יפהפייה, שעוד לא הושחתה האוטנטיות שלה, והמחירים זולים. האתר הארכיאולוגי המפורסם "אנגקור וואט" הינו אטרקציה תיירותית המושכת אליה יותר מ- 2 מיליון אנשים בשנה, ואונסק"ו הכריז עליו כאתר מורשת עולמית. מדובר בקומפלקס מקדשים מהמאה ה- 9 לערך, הממוקם בתוך הגונגל, ויש הטוענים כי זהו האתר הגדול בעולם מסוגו.

לגלות ארץ לא נודעת

לאחרונה תיירים המחפשים מקומות מיוחדים לטייל בהם החלו להזמין טיסות לקמבודיה. ואין זה פלא, חוץ מחירים נמוכים מאוד לקמבודיה טבע נפלא הכולל יערות עבותים, נהרות רחבים, הרים, חופים ואגמים. טיסות בינלאומיות נוחתות בבירה – פנום פן. העיר הממוקמת לצד נהר המקונג מפתיעה במבנים הקולוניאליים מימי הצרפתים, טיילת יפה ופארקים פסטורליים. מחוץ לעיר אל תחמיצו את "אנגקור וואט", ואת אגם "טונלה ספ" המוקף כפרים ומקדשים. ואם אתם חובבי חופים, צאו לכיוון מפרץ תאילנד שם תקבלו חווית חוף משובחת.

כתיבת תגובה