אודות

פורטל התייר הוא אתר תוכן אשר מספק מידע ענייני ומקצועי על תיירות. באתר תוכלו למצוא מאמרים, טיפים ומדריכים חשובים על כל מה שקשור ל תיירות.

תיירות היא תעשייה עולמית. היא גדלה מנישה לתעשייה משמעותית. יתרה מכך, זוהי אחת מפעילויות הפנאי הפופולריות ביותר בעולם. אנשים ברחבי העולם אוהבים לטייל ולחקור מקומות ותרבויות חדשות.

ישנם סוגים רבים ושונים של תיירות והם מגיעים עם רמות שונות של שירותים, מוצרים, מתקנים וחוויות. דוגמה אחת היא תיירות ארגונית: חברות שוכרות סוכני נסיעות לארגון נסיעות עובדיהן לחו”ל או למטרות עסקיות. דוגמה נוספת היא תיירות פרטית: יחידים או קבוצות יוצאים לחופשה ללא כל מעורבות של החברה, אלא מתוך עין לסיפוק אישי ורוגע (כמו בחופשות ספא).

התיירות היא אחד מהענפים הצומחים ביותר בעולם. זה היה מקור צמיחה מרכזי עבור מדינות ברחבי העולם והוא צפוי להמשיך להיות כך.

כולנו מכירים את המושג תיירות. זוהי תופעה כלל עולמית שגדלה לתעשייה של מיליארד דולר. התעשייה צומחת בצעדי ענק, ואנו עדים לצמיחה זו גם בארצנו.

הצורך בתיירות בארצנו הוא קריטי, שכן הוא תורם באופן משמעותי לתוצר המקומי הגולמי (תמ”ג) של הודו. זה גם תורם באופן משמעותי ליצירת תעסוקה באמצעות פעילויות הקשורות לתיירות, אשר בתורן מייצרות השפעות חיוביות על הפיתוח החברתי-כלכלי של האומה ואנשיה.

התיירות גם מסייעת ביצירת מקומות עבודה נוספים לאנשים מקומיים וכן תורמת לפיתוח הכלכלי שלהם בכך שהיא מספקת להם הזדמנויות פרנסה באמצעות יצירת עסקים חדשים המעסיקים אנשים מקומיים ומייצרים עבורם הזדמנויות תעסוקה.

דילוג לתוכן